Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

Srpen 2014

Aby se vzpomínky neztratili

27. srpna 2014 v 21:44 | Seina |  S Wellfortem po světě
Nedělní odpoledne jsme opět zajeli do pražské zoo, tentokrát i s naším Míšou a musím říct, že se mu tam líbilo. Většinou tenhle pes po půl hodině venčení odpadne, ale teď vydržel po zoo lítat tři hodiny. Takže jsem všechno zdokumentovala.

Kluci...

Richardův kukuč...


Moje toulání

20. srpna 2014 v 16:14 | Seina |  Den za dnem
Toulky ve hvězdách?
Pche, na to nemám čas.
V době, kdy začínal tento blog jsem chodila na základku, na začátku střední jsem trochu odbočila a začala jinde. Je pravda, že jsem se od blogu trochu odvrátila a není to moje náplň dne, ale neopustila bych to tu. Je tu kus mého života a dost znatelný rozdí obrovských změn, které se mi za ty roky udály.
Já vím, teď se budu vracet hodně do "minulosti", ale musím.
Maturitu jsem dala jedna báseň a jsem na to pyšná. Tak trochu se ze mě stala holka bydlící v Praze (rozhodně ne pražanda) a sehnala jsem suprovou práci. Takže teď jsem výdělečně činná dospělá osoba a mám z toho smíšené pocity.
Také jsem si řekla, že bych si tu někdy o volnu mohla dohledat takové ty bývalé "oblíbené blogy" a ozvat se jim, jak se mají, jestli fungují a možná také poznat nějaké nové, které bych mohla navštěvovat, pokud by jste o některých věděli, klidně napiště tipy. Každý další čtenář se hodí, jinak se to tu nikdy nedokopu rozjet. Mějte se
Vaše Seina