Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

Leden 2011

Jedna velká jednička bývávala lepší

31. ledna 2011 v 17:29 | Seina |  Den za dnem
A je to doma... výzo dopadlo, na prvák, docela dobře, čekala jsem horší. Docela mě i těší, že je třetí nejlepší ze třídy =) To je příjemné. Tak snad to vydrží.
Zítra už začíná únor, což mi ještě více připomíná, jak ten čas letí. Ale zase jsem ráda, že se blíží jaro a s ním i teplo a senná rýma. Nebudu však předbíhat.
Tak se pochlapte vy, jak jste dopadli. Hodně z vás má určitě samé jedničky, že? Mně už se to nepoštěstí.
Tak se mějte krásně
Vaše Seina


Typický koloběh dní...

25. ledna 2011 v 19:00 | Seina |  Den za dnem
Zdravím a hlásím se, že uzavření známek jsem přežila ve zdraví a docela i spokojená. Zítra mě čekají dvě hodiny námahy ve fitku, testík z matematiky a další dvě hodiny somatologie (tj. věda o těle, pozn. red.) A teď už mám strašný hlad a půjdu se najíst. Další článek čekejte v rozmezí pátku a soboty, pokusím se napsat už něco smysluplného a aspoň trochu zajímavého.
Mějte se
Vaše Seina

P.S. A tady vás jistě potěší (možná i rozesměje) pohled na těžce pracující lid, ať víte, že v tom nejste sami.


Errare humanum est

20. ledna 2011 v 19:29 | Seina |  Den za dnem


Nastal čas sem přihodit nový článek, ale má lenost nedovolí udělat nějaký normální, tak si radši sednu, pustím písničku a začnu plácat všední nesmysly... A vy je stejně možná budete číst.
Mohla bych shrnout, co se stalo za poslední dny - hmm, tak jo.


Paříž II. část

15. ledna 2011 v 12:59 | Seina |  S Wellfortem po světě
London-Paris
Už mě nebavilo všechny fotky dávat do galerie, a tak jsem si opět zařídila účet na rajčeti. Takže několik vybraných fotek z Paříže (a vlastně i Londýna) si můžete prohlédnout právě →zde←.

Co nového uvidíte na fotkách: Nádherný výhled z Eiffelovky i jí samotnou, obelisk, Louvre, Monu Lisu, katedrálu Notre Dame a skoro historickou událost, že vaše Seina konečně měla možnost vyfotit Seinu.

Takže se mrkněte na fotky... z mého zahraničního výletu je to vše =) 
Vaše Seina