Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

Listopad 2010

Předčasný zimní spánek

27. listopadu 2010 v 17:59 | Seina |  Den za dnem
avatar
Tak zítra je prý 1. advent... naznačuje to vánoční výzdoba ve městě i pořádná chumelenice, která mě doprovázela z pátečních tanečních - domů jsem přišla jako bílý sněhuláček. Zima už pořádně přituhuje a já už se začínám těšit až se zase oteplí. Jestli mi letos na autobusové zastávce neupadne zimou nos, nebo jiná část těla, tak to bude zázrak.
Mamka dnes dopékala cukroví, škoda že potrvá ještě měsíc, než si to budu moct sníst... hehe.

A co škola... 1. čtvrtletí končí a nevychází mí žádná čtyřka a pětka už vůbec ne... což je dobře, střední tedy zatím zvládám. Ve čtvrtek jsem byla trochu uvedena do rozpaků... má slohová práce oceněná na výbornou (nejlepší známkou, která se ve třídě objevila) byla přečtena nahlas paní profesorkou před celou třídou. Nejraději bych se v ten okamžik šla zahrabat pod listí. Na konci všichni začali tleskat, což mě dodělalo úplně. Avšak u srdce mě zahřála profesorčina poznámka, že má slohová práce byla na úrovni třetího ročníku (střední školy samozřejmě) a že málokdy má u ní někdo hned v prváku jedničky.
Tak jsem se velmi skromně pochlubila, další své úspěchy uveřejňovat nebudu, bolela by vás hlava.

A teď už zas nevím, co jsem vám chtěla ještě napsat... tak nic. Mějte se krásně, teple se oblékejte, učte se a žijte blaze.
Vaše Seina

M. risorius a mm. zygomatici používám často, lidi jsou prostě vtipný

12. listopadu 2010 v 18:09 | Seina |  Den za dnem
Další týden je za mnou a můžu se i trochu pochválit, že jsem zvládla na výbornou testy, o kterých jsem si myslela, že je ani zázrakem nemohu zvládnou... naštěstí se podařilo. Avšak v pondělí to začne znovu. Ale mě to nevadí, střední je super... kdybych jen nemusela vstávat po půl šestý. K tomu ta zima... mrznutí na zastávce mě taky nebaví, tyhle okamžiky bych rychle přeskočila a octla se hned v autobuse.
Co já vlastně plánuji s blogem? Já ani nevím... články se tenčí, nové psát nestíhám, tak snad na Vánoce se to tu na pár dní rozjede. Ještě jsem vám chtěla napsat, že se divím, jakou mám návštěvnost, je lepší, než když jsem se blogu plně věnovala, za což vám děkuji, že se vůbec vzdáte kousku svého času a zastavíte se tady.
A jak se daří vám? Jen pište a přehánějte.
Mějte se krásně a užijte si víkend.

P.S. Zvláštní titulek... ale já už se vyznám =)
Vaše Seina

Paříž I. část

4. listopadu 2010 v 18:19 | Seina |  S Wellfortem po světě
London-Paris
Když si dnes vzpomenu na Paříž, hned bych se tam vrátila. Připadala jsem si jako ve snu, když jsem z autobusu poprvé zahlédla špičku Eiffelovky, či když jsem projížděla okolo vítězného oblouku s pocitem, že na prohlídku města mám ještě celý dlouhý den.
Fotek mám pro vás zatím, jen pár - foceny z autobusu, takže přivřete obě oči nad kvalitou, kompozicí i nápadem.

I. část fotek naleznete →ZDE←
Pokračování příště...