Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

Září 2010

Několik bezvýznamných slov

28. září 2010 v 9:49 | Seina |  Den za dnem

Reklama na Red Bull je asi ta nejvydařenější, co jsem kdy na blogu měla... fakt mě dostává.
Žádný přihlouplý slogany, jen si prostě můžete malovat =)
Tak jsem vám vytvořila obrázek aktuálního počasí u nás, které trvá už čtyři dny, a to bez přestávky. Včera se přidal vítr a rozbil mi můj proslavený průhledný deštník... škoda ho. Bude mi chybět.
Ale to jsem vám snad ani psát nechtěla. Tak co jsem to chtěla?
Jo, tohle: Nestíhám... pomalu se odlepuju od počítače a začínám se věnovat i živým lidem... navíc to učení... to mi dá ještě zabrat. K tomu všemu se projevuje moje lenost, takže ač mám na články nápadů statisíce, nenapíšu žádný. Tak, že bych něco napsala na sobotu? Ano, měla bych.
Tak uvidíme... mějte se všichni krásně a učte se.
Vaše Seina


Londýn 2. den III. část

25. září 2010 v 18:29 | Seina |  S Wellfortem po světě
London-Paris
K večeru nás čekala projížďka na London Eye (které bylo postaveno pro světovou výstavu EXPO). Slunce nám svítilo, a tak jsme měli dokonalý výhled na celý Londýn. Na fotkách je to nejlepší, co bylo k vidění. 
To je tak všechno, co vám k tomu můžu říct, zážitek to byl nezapomenutelný.

VII. část fotek naleznete →ZDE←
Pokračování příště...

Tak se po týdnu ozývám

18. září 2010 v 10:09 | Seina |  Den za dnem
Zdravím, tak jak jste se tu měli?
Týden školy jsem opět překonala, na závěr mě čekalo taneční. To dopadlo dobře, tentokrát už jsem prsty u nohou měla pošlapané daleko víc, ale dneska už to nebolí =D
Jinak včera jsem byla na vinobraní, zadarmo, protože v jeho areálu máme školu. Byla jsem tam jen hodinku, a to docela i stačí. Na atrakce by mě stejně nikdo nedostal.
Už jsem zapomněla, co jsem vám chtěla napsat... sakra =D
Tak já budu končit, za dvě hodiny jedu mamku doprovodit na převaz do nemocnice.
Mějte se krásně a přeji dlouhý, nádherný víkend.
Vaše Seina


Londýn 2. den II. část

12. září 2010 v 15:49 | Seina |  S Wellfortem po světě
London-Paris
Odpoledne jsme přijeli ke staré budově, která na první pohled vypadala jako katedrála, až poté (když jsme se k ní přiblížili) nám bylo řečeno, že je to Britské přírodopisné muzeum. Vkročili jsme dovnitř a náhle se nám nabídl krásný pohled do hlavní haly s kostrou velmi vysokého dinosaura.
A teď k popisu fotek: Kromě již zmíněné jedné kostry dinosaura jich uvidíte pár dalších (bylo jich tam hrozně moc, a tak jsem vyfotila jen něco), dále spatříte část muzea zaměřenou na planetu Zemi, ta vlastně není moc vyfocená, tu si pamatuju já v hlavě =D Na konci pár maket zvířátek až na pavoučka, ten je pravý. No a pak mi došly baterky.

V muzeu to bylo skvělé, škoda že jsme na něj měli omezený čas a nestihli jsme všechno prohlédnout důkladněji.

A videa:

↓↓↓

Střevíčky se nepošlapaly

11. září 2010 v 9:49 | Seina |  Den za dnem
10. 9. 2010 byl ten historický den, kdy jsem poprvé navštívila taneční. Teta se na mně vyřádila a namalovala mi nový obličej, který slavil úspěch. To je však vedlejší.
V 20:30 nastala ta chvíle: Všichni se shromáždili v sále, na jedné straně dámy, na druhé pánové. Následovala slova "pánové zadejte se" a já už viděla, jak si pro mě nikdo nepřijde, protože bývalí spolužáci byli úplně na druhé straně sálu. Má nejhorší představa se však nevyplnila a během okamžiku si pro mě skutečně někdo přišel a ještě k tomu stejně jako já poslouchá Nightwish!
Takže začátek vypadal slibně. Jako první jsme tancovali kvapík (asi na zahřátí), všichni v sále jsme museli vypadat jako stádo poskakujících muflonů. Následoval blues... menší oddechovka, ale i tak se všem pletly nohy. Konečně jsme se dočkali krátké přestávky a posilnili se nealkoholickým nápojem. Pak se zase "zadávaly" dámy, tak jsem si šla pro Dušana =) (jednoho z bývalých spolužáků).
A tak se tančilo a tančilo (jestli se do dá tak nazvat) do půl jedenácté.
Takže, dopadlo to dobře. Ale ještě nás toho čeká hodně...
Budu končit, musím do Prahy, jede mi to za 32 minut.

Miluji...

7. září 2010 v 16:19 | Seina |  Den za dnem


... když na střední škole odpadne dvouhodinovka =D
Přesně to se stalo dnes. Takže jsme neměli to nudné, odpolední vyučování a pádili domů.
Konečně jsem si zařídila průkazku a obědy, takže tyhle administrativní věci už mám snad z krku. Zítra máme pět hodin, takže to docela jde, aspoň budu mít víc čas se učit, protože toho už celkem dost přibývá.
Jak budu stíhat blog netuším, snad se dokopu vám sem něco šoupnout o víkendu, snad. Hlavně se mnou mějte trpělivost. Teď se jdu učit fyziku.
Mějte se krásně.
Vaše Seina

P.S. Tady máte můj rozvrh hodin:

Vrátila jsem se vám

3. září 2010 v 16:59 | Seina |  Den za dnem
Zdravím!
Tak jsem doma a v pořádku. Mé první tři středoškolské dny proběhly v nedaleké přírodě. Byly jsme tam dvě třídy (víc jich v prváku není), neustále jsme hráli všemožné hry, hlavně na seznámení, což jsem se seznámila snad opravdu se všemi. Problém mi dělají jména, pamatuji si jich jen pár, příjmení po mně pár měsíců ani nechtějte! Když tak posoudím celý kolektiv všichni byly fajn... pár výjimek tam je, ale s každým (resp. s každou) nemusím být nejlepší kamarádka, že? Jinak jsme bydleli v chatkách, jídlo nám dávali tam. S čím se musím pochlubit: Slezla jsem osmi metrovou skálu (s jištěním, ale to už není důležité =D), docela jsem si to užila, ještě bych šla jednou.
I přesto jsem se těšila domů. Počasí, jak víte, bylo na nic, sice pršelo jen občas, ale zima byla stejně. Hlavně, přiznejme si, domácí strava je nejlepší.
Teď jsem jen zvědavá, jak to všechno budu stíhat, ale o tom až jindy.
Mějte se krásně.
Vaše Seina